پلتفرم اعتبارسنجی ایده‌های نوآورانه

براساس تجربیات خود در تعامل با استارت‌آپ‌ها و تیم‌های کارآفرین و مبتنی‌بر مدل شش مرحله‌ای WhatAVenture، پلتفرمی آنلاین برای اعتبارسنجی ایده‌های نوآورانه توسعه داده‌ایم. این پلتفرم به شما کمک می‌کند تا به صورت ساختارمند و براساس مدلی استاندارد، ایده نوآورانه خود برای کسب و کار را در شش مرحله اعتبارسنجی و ارزیابی نمایید.

هر شخص کارآفرین با هر سطحی از دانش و مهارت‌های پایه‌ای راه‌اندازی کسب و کار می‌تواند با استفاده از محتوای آموزشی و مثال‌های واقعی و الهام بخش موجود در این پلتفرم، ایده کسب و کار خود را اعتبارسنجی نماید.

این پلتفرم براساس مفاهیم و مدل‌های معتبر و پذیرفته شده در اکوسیستم استارت‌آپی نظیر Blue ocean strategy، Business model canvas، Lean startup و Customer’s job to get done توسعه داده شده است.

تعامل با سازمان‌ها

اگر در مسیر توسعه کسب و کار نوپای خود به دنبال شریکی قدرتمند و با سابقه هستید، ما راهکارهای مختلفی برای این کار توسعه داده‌ایم.

با در اختیار داشتن اطلاعات کلی کسب و کار شما این امکان را خواهیم داشت تا زمینه همکاری شما با شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ علاقه‌مند به تعامل با استارت‌آپ‌ها را در قالب برنامه‌های مختلفی فراهم آوریم.

اگر مایل به اطلاع از برنامه‌های شرکت‌های بزرگ برای تعامل با استارت‌آپ‌ها هستید و معرفی شدن به شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ را فرصتی برای همکاری و توسعه کسب و کار خود می‌دانید، ثبت‌نام کنید.

خدمات منتورشیپ

با ثبت نام استارت‌آپ خود در باشگاه کارآفرینی وینوهاب علاوه بر اینکه کسب و کار خود را در معرض دید شرکت‌های بزرگ و خوشنام کشور قرار می دهید، امکان دریافت خدمات مشاوره و منتورینگ تخصصی در حوزه‌های مختلف کسب و کار از مدیران و متخصصین کارآمد کشورمان را نیز خواهید داشت. برای آشنایی با شبکه متخصصین و مربیان کسب و کار در پلتفرم باشگاه کارآفرینی وینوهاب، ثبت نام کنید.

کارانوبین چطور می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

با ما تماس بگیرید