فراخوان استارت‌آپ ها

با شرکت در برنامه‌های نوآوری کارانوبین، از مزایای تعامل با شرکای قدرتمند ما بهره‌مند شوید.

برنامه‌های جاری

فراخوان ثبت نام شتابدهنده مجازی وینوهاب

دوره دوم برنامه آمادگی سرمایه پذیری شتابدهنده مجازی وینوهاب

سرمایه‌گذار شرکت پرسال

شرکت پرسال در راستای برنامه‌های کلان خود در زمینه تعامل با استارت آپ‌ها و تیم‌های کارآفرین در سراسر کشور و نیز به منظور عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در زمینه توسعه کارآفرینی و توانمندسازی جوانان در سراسر کشور، از صاحبان ایده‌های نوآورانه برای شرکت در دومین دور از برنامه آمادگی سرمایه‌پذیری در شتابدهنده مجازی vInnoHub دعوت به عمل می آورد.
اگر قصد راه‌اندازی کسب و کار نوآورانه‌ای دارید، برای شرکت در این برنامه ثبت نام کنید. شما با شرکت در این برنامه و با همراهی و راهنمایی تیم کارانوبین، ایده‌های خود را پرورش داده، اعتبارسنجی نموده و برای جذب سرمایه آماده می‌کنید.
پس از اتمام مهلت ثبت نام، تعدادی از تیم‌ها برای حضور در این دور از برنامه پیش‌شتابدهی vInnoHub، از بین ثبت‌نام‌کنندگان برگزیده خواهند شد.
شما در صورت قرار گرفتن در بین 20 تیم برگزیده، پس از دریافت آموزش‌های لازم به صورت آنلاین و از راه دور، مراحل 6 گانه اعتبارسنجی ایده برای راه‌اندازی کسب و کار را براساس یک متد علمی و با استفاده از پلتفرم آنلاین نوآوری کارانوبین به انجام خواهید رساند.
پس از انجام فعالیت‌های تعریف شده در هر مرحله از متد اعتبارسنجی ایده‌های نوآورانه، در طی جلسات آنلاین منتورینگ و مشاوره با متخصصین ما، بازخورد لازم درباره کیفیت فعالیت‌های صورت گرفته توسط هر یک از تیم‌ها به ایشان ارائه خواهد شد.
پس از اتمام برنامه و در صورت طی نمودن موفقیت‌آمیز مراحل اعتبارسنجی ایده، امکان ارائه ایده اعتبارسنجی شده خود به سرمایه‌گذار برنامه را خواهید داشت.
پس از پایان برنامه و ارائه دستاوردها و نتایج توسط هر یک از تیم ها، درباره ادامه همکاری و سرمایه‌گذاری روی هر یک از آنها برای تجاری‌سازی ایده و ورود به بازار، تصمیم‌گیری خواهد شد.
شتابدهنده مجازی vInnoHub با ایجاد زیرساخت آنلاین آموزش، منتورینگ و اعتبارسنجی ایده، امکان حضور علاقه‌مندان به کارآفرینی در هر نقطه از کشور را در برنامه آمادگی سرمایه‌پذیری فراهم آورده و موجب شده که تیم‌ها بدون وجود هیچ گونه محدودیت جغرافیایی، شانس بهره‌مندی از فرصت تعامل با سرمایه گذار را داشته باشند.

مهلت ثبت‌نام: 20 تیر 1398

دانلود فایل فراخوان

برنامه‌های پایان یافته

دوره اول برنامه آمادگی سرمایه پذیری شتابدهنده مجازی وینوهاب

سرمایه‌گذار شرکت پرسال

شرکت پرسال از صاحبان ایده‌های نوآورانه کسب و کار برای شرکت در برنامه آمادگی سرمایه‌پذیری در شتابدهنده مجازی وینوهاب دعوت به عمل می آورد.
علاقه مندان به کارآفرینی که ایده نوآورانه‌ای در ذهن دارند، با مشارکت در این برنامه، با روشی علمی؛ ایده خود را اعتبارسنجی نموده و ابعاد مختلف آن را سنجیده و در طی این مسیر از مشاوره های متخصصین شرکت کارانوبین نیز برخوردار خواهند بود. حاضرین در این برنامه، در پایان فرصت ارائه نتایج بررسی‌های خود در حضور مدیران شرکت پرسال به عنوان سرمایه گذار این برنامه را خواهند داشت.

استارت آپ فکتوری Fintech-Farm بانک کشاورزی

بانک کشاورزی با ۸۵ سال سابقه و نزدیک به ۲۰۰۰ شعبه در سراسر کشور به عنوان یکی از پر قدمت ترین بانک های تخصصی ایران قصد دارد تا از ظرفیت های جذاب موجود در استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان سراسر کشور در راستای خلق ارزش افزوده برای کلیه ذینفعان خود بهره برداری کند.

بانک کشاورزی آمادگی دارد تا شبکه گسترده مشتریان اعم از کشاورزان خرد و کلان و مشتریان خدمات عمومی بانک و زیرساخت ها، سرمایه و دانش و تجریه عمیق کارشناسان خود در بخش کشاورزی و بانکداری را با برترین استارت آپ های فعال در بخش کشاورزی و فین‌تک در سراسر کشور به اشتراک بگذارد.

پرسال استارت آپ فکتوری

شرکت پرسال به عنوان یکی از ۵۰۰ شرکت برتر در کشور با دفاتری در مسکو، سلیمانیه، شانگهای و هنگ کنگ قصد دارد تا از ظرفیت نوآورانه موجود در کسب و کار شما برای خلق فرصت های جدید کسب و کار استفاده نماید.
در یک فرآیند تصمیم گیری شفاف و سریع، پرسال در جستجوی یافتن بهترین استارت آپ ها و مناسب ترین مدل تعاملی با استارت آپ هاست.
با بکارگیری مناسب ترین شیوه تعامل از قبیل سرمایه گذاری مستقیم، تسهیم درآمد، تاسیس شرکت مشترک و… خواهید توانست تا از دانش، تجربه و شبکه گسترده همکاران و مشتریان شرکت پرسال برای رشد و توسعه کسب و کار خود بهره مند شوید.

برخی از مشتریان ما در ایران