فراخوان استارت‌آپ ها

با شرکت در برنامه‌های نوآوری کارانوبین، از مزایای تعامل با شرکای قدرتمند ما بهره‌مند شوید.

برنامه‌های پایان یافته

استارت آپ فکتوری Fintech-Farm بانک کشاورزی

بانک کشاورزی با ۸۵ سال سابقه و نزدیک به ۲۰۰۰ شعبه در سراسر کشور به عنوان یکی از پر قدمت ترین بانک های تخصصی ایران قصد دارد تا از ظرفیت های جذاب موجود در استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان سراسر کشور در راستای خلق ارزش افزوده برای کلیه ذینفعان خود بهره برداری کند.

بانک کشاورزی آمادگی دارد تا شبکه گسترده مشتریان اعم از کشاورزان خرد و کلان و مشتریان خدمات عمومی بانک و زیرساخت ها، سرمایه و دانش و تجریه عمیق کارشناسان خود در بخش کشاورزی و بانکداری را با برترین استارت آپ های فعال در بخش کشاورزی و فین‌تک در سراسر کشور به اشتراک بگذارد.

پرسال استارت آپ فکتوری

شرکت پرسال به عنوان یکی از ۵۰۰ شرکت برتر در کشور با دفاتری در مسکو، سلیمانیه، شانگهای و هنگ کنگ قصد دارد تا از ظرفیت نوآورانه موجود در کسب و کار شما برای خلق فرصت های جدید کسب و کار استفاده نماید.
در یک فرآیند تصمیم گیری شفاف و سریع، پرسال در جستجوی یافتن بهترین استارت آپ ها و مناسب ترین مدل تعاملی با استارت آپ هاست.
با بکارگیری مناسب ترین شیوه تعامل از قبیل سرمایه گذاری مستقیم، تسهیم درآمد، تاسیس شرکت مشترک و… خواهید توانست تا از دانش، تجربه و شبکه گسترده همکاران و مشتریان شرکت پرسال برای رشد و توسعه کسب و کار خود بهره مند شوید.

برخی از مشتریان ما در ایران