Innovation Straetgy

ما با هدایت ایدههای کسب وکار به سوی موفقیت باعث ایجاد تغییرات میشویم.

چه چیزی ما را متمایز میکند؟

طرز تفکر کارآفرینانه

ما کارآفرینیم و می دانیم چطور باید ایده های کسب و کار خود را به موفقیت تبدیل کنیم. ما در دنیای استارت آپ ها کانال های ارتباطی خوبی داریم و از متد های Silicon Valley برای توسعه استارت آپ ها و فرصت های جدید کسب و کار در شرکت ها استفاده میکنیم.

نتیجه-محور

می توان ساعت ها فقط درباره ی یک ایده فکر کرد، ۴۰۰ صفحه طرح کسب و کار نوشت و از حیطه ی امن خود خارج نشد. اما ما به دنبال نتیجه هستیم و زمان و منابع را برای چیزهایی صرف می کنیم که واقعا ارزش داشته باشند. ما می خواهیم ایده ها را به واقعیت تبدیل کنیم و دنیا را متحول کنیم.

آشنایی با ساختار شرکت ها

ما به عنوان مشاور در کنار شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ در حوزه های مختلف کار کردهایم. ما زبان شرکت ها را به خوبی می فهمیم و می دانیم چگونه می توان راه را برای پیاده سازی پروژه های نوآوری هموار کرد. این آگاهی و شناخت به ما کمک میکند تا فرایندهای نوآوری موفق و پایداری در سازمان ها اجرایی کنیم.

نوآوری به عنوان یک خدمت

ما خودمان را تامین کننده زیرساخت های نوآوری میدانیم و می خواهیم شما را هدایت کنیم و به شما آموزش دهیم چگونه راهکارهای مناسب نوآوری را بدون وابستگی به ما برای رسیدن به اهداف خود به کار ببرید. البته که ما همچنان ابزار و متدهای خود را توصیه می کنیم.

راهبرد مبتنی بر اعتبارسنجی

هیچ کس دوست ندارد پول خود را هدر دهد و یا زمان و منابع ارزشمند خود را بیهوده تلف کند. به همین دلیل است که باید از شکست های خود به بهترین شکل درس گرفت. با ساختن نمونه های اولیه، سنجش میزان ارزش آفرینی و به کارگیری آموخته های خود موفقیت خود را تضمین کنید. به همین دلیل است که می گوییم اگر به سرعت نقاط ضعف خود را بشناسید خیلی بهتر از آن است که زمان و همینطور هزینه ی هنگفتی را صرف محصولی کنید که هیچ کس خواهان آن نیست.

توسعه پذیری و پایایی

ما شما را برای مدیریت نوآوری توانمند می سازیم و کمک می کنیم تا اقدامات نوآورانه ی صحیحی انجام دهید و یک فرهنگ نوآوری صحیح ایجاد کنید. ما ابزار و خدماتی به شما ارائه می دهیم تا زیرساخت نوآوری پایداری در سازمان خود ایجاد کرده و در بلند مدت نیز نوآور باقی بمانید.

توجه به مشتری

ما به شما کمک می کنیم تا محصولاتی تولید کنید که مشتریان واقعا به آن نیاز دارند، نه لزوما آن چیزی که شما می خواهید تولید کنید! چرا که ممکن است محصول مورد نظر شما همیشه آن چیزی نباشد که مشتریانتان به آن احتیاج دارند. ما با تمرکز بر نیاز های مشتری کاری می کنیم تا بتوانید پیش از نوشتن حتی یک خط از برنامه و یا ایجاد یک نمونه ی اولیه ،گروه مشتریان هدف را به خوبی شناسایی کنید.

شبکه دانشگاهیان و متخصصان

فرایند شتابدهی ما با همکاری شتاب دهندگان پیشگام بین المللی، دانشگاه ها و مبتنی بر یادگیری از همراهی بیش از 2000 شرکت، تیم های نوآوری و استارتآپ ها شکل گرفته است.

کارانوبین چه کمکی می تواند به کسب و کار شما کند؟

با ما تماس بگیرید