راهکارهای نوآورانه ما
برای چالش های فناورانه شما

ما نوآوری باز را به روشی اقتصادی اجرا می نماییم.

شبکه جهانی متخصصین و صاحبان فناوری

بودجه کافی، زمان و نیروی انسانی متخصص، تنها بخشی از مسائل پیش روی شما برای حل چالش های فناوری در کسب و کارتان است. ما نوآوری باز را به روشی اقتصادی اجرا می نماییم. شما با استفاده از شبکه گسترده ی کارشناسان، متخصصین و نخبگان جهانی کارانوبین، با هزینه ای ثابت و مقرون به صرفه، از روزآمدترین فناوری ها در کسب و کار خود بهره مند خواهید شد

  • پرداخت هزینه تنها در صورت موفقیت پروژه
  • محفوظ ماندن نام شرکت و اطلاعات محرمانه ی شما
  • نوآوری با هزینه ثابت
  • ارائه ۲ تا ۸ راهکار در ۱۲ هفته

تعریف چالش

تیم‌ سازی

ارائه راهکارها

ارزیابی و انتخاب راهکار(های) برتر

کارانوبین، نماینده رسمی و شریک تجاری IdeaConnection در ایران

شرکت کانادایی Idea Connection که از شرکت های پیشرو و مطرح جهان در حوزه نوآوری باز می باشد، به شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ اجازه دسترسی به تیم های متشکل از نخبگان، مهندسین و نوآورانی را می دهد که استعداد و نبوغ خود را وقف ایجاد راهکار های نوآورانه و کاربردی برای چالش های فناورانه شرکت ها می کنند. این شرکت دارای یک شبکه منحصر بفرد از متخصصین حوزه های مختلف با بیش از ۱۵۰۰۰ عضو از کشورهای مختلف دنیا می باشد.
با توجه به این رویکرد، Idea Connection از سال ۲۰۰۷ توانسته ارائه کننده راه کار هایی موفق برای چالش های سازمان های بین المللی در عرصه های مختلف مانند علوم غذایی، شیمی، مهندسی، زیست شناسی، کشاورزی، فناوری اطلاعات و بسیاری دیگر از حوزه ها باشد. با ترکیب دیدگاه های متنوع و تخصصی، Idea Connection راهکار ها و دیدگاه هایی را به مشتریان خود ارائه میدهد که معمولا با کارکردن افراد به تنهایی قابل دستیابی نیستند.
Idea Connection تنها چالش هایی از مشتریان را می پذیرد که باورداشته باشد می تواند آن ها را حل کند. تمرکز ما بر روی موفقیت پربار است.

کارانوبین چطور می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

با ما تماس بگیرید