پلتفرم مدیریت شتابدهی

مدیریت و راهبری تیم‌ها، آموزش و ارائه بازخورد و اعتبارسنجی ایده‌های نوآورانه استارت‌آپ‌ها و تیم‌های تحت نظارت خود را به شکلی استاندارد، یکپارچه و مبتنی‌بر روش‌های علمی به انجام رسانید.

پلتفرم مدیریت شتابدهی براساس مدل شش مرحله‌ای WhatAVenture و در فضای اینترنت توسعه داده شده است تا بتوانید بر فرآیند شتابدهی و پیش شتابدهی تیم‌های تحت مدیریت خود در هر مکانی که باشند به صورت ساختارمند و پیوسته نظارت نمایید.

امکان تعامل تیم‌ها با منتورها و مدیران شتابدهی و ارائه بازخورد به تیم‌ها توسط اشخاص مورد نظر شما به سادگی فراهم شده است. استارت‌آپ‌ها به حجم گسترده‌ای از محتوای آموزشی و الهام بخش در هر یک از مراحل شتابدهی دسترسی دارند و راهنمایی‌ها و مشاوره‌های تکمیلی را به آسانی از افراد متخصص مورد نظر شما در هر مکانی که باشند، دریافت خواهند نمود.

کارایی و اثربخشی فرآیند شتابدهی استارت‌آپ‌ها را با بهره‌گیری از پلتفرم مدیریت شتابدهی کارانوبین به طرز چشم‌گیری ارتقا دهید.

باشگاه کارآفرینی vInnoHub

آموزش مبانی و اصول راه اندازی کسب و کار به کارآفرینان جوان در مرحله پیش شتابدهی و نیز ارائه مشاوره های تخصصی به استارت آپ ها در مرحله رشد این کسب و کارها، از مهم ترین رسالت های شتابدهنده ها، مراکز رشد و نوآوری می باشد. در باشگاه کارآفرینی vInnoHub با بهره گیری از تجربیات مختلف و ابزارهای کارآمد خود برای توانمندسازی و توسعه کسب و کار استارت آپ ها، برنامه های استانداردی طراحی و اجرا نموده ایم و شما با عضویت در این باشگاه و استفاده از این خدمات، امکان تعامل و همکاری با استارت آپ های تحت مدیریت خود را بدون محدودیت مکانی و به شیوه ای اثربخش خواهید داشت.

کارگاه آموزشی متد شش مرحله‌ای اعتبارسنجی

به‌کارگیری متد شش مرحله‌ای WhatAVenture در فرآیند شتابدهی و پیش شتابدهی ایده‌های نوآورانه راه‌اندازی کسب و کار در برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد و نوآوری داخلی و بین‌المللی، تا کنون نتایج در خور توجهی در زمینه ارتقاء کیفیت اعتبارسنجی ایده‌های نوآورانه به همراه داشته است.

در کارگاه آموزشی متد شش مرحله‌ای اعتبارسنجی که متدی علمی، ساختارمند و آزموده شده برای ارزیابی و سازماندهی ایده‌های نوآورانه کسب و کار است، مراحل شش گانه متد به همراه سه مرحله اعتبارسنجی به صورت تعاملی و عملیاتی آموزش داده می‌شود.

در این کارگاه آموزشی موضوعات زیر به صورت عملیاتی و در دوره‌های کوتاه مدت و بلند مدت توسط مدرسین مورد تایید شرکت WhatAVenture ارائه می‌شود:

  • شناسایی مشتریان و اعتبارسنجی مشکل
  • توسعه راهکار و اعتبارسنجی تناسب راهکار-مشکل
  • توسعه مدل کسب و کار
  • تحلیل رقبا، بررسی بازار و بررسی‌های مالی
  • اعتبارسنجی تناسب محصول-بازار

کارانوبین چطور می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

با ما تماس بگیرید