ترکیبی منحصر بفرد از کارشناسان ، مدیران و شرکتهای بین المللی حوزه نوآوری.

شرکت کارانوبین (سهامی خاص) با مشارکت شرکت اتریشی WhatAVenture و جمعی از مدیران ایرانی فعال در حوزه نوآوری و صنعت در سال 1396 به عنوان یکی از اولین شرکت های بین المللی مدیریت نوآوری در ایران تاسیس گردید و با بهره مندی از تیمی مجرب که با فرصت ها و موانع کشور آشنایی کامل دارند، تجارب جهانی را با راهکارهای بومی به بخش های مختلف کشور ارائه می نماید. کارانوبین همچنین نماینده رسمی شرکت Idea Connection کانادا در ایران می باشد.

WhatAVenture

شرکت اتریشی What A Venture بیش از 7 سال است که در حوزه کارآفرینی سازمانی، مدیریت نوآوری و نوآوری باز در اروپا فعال بوده است. بنیانگذار و مدیر عامل آن دکتر اشتفان پرکمان برگر در موسسه ی کارآفرینی و نوآوری دانشگاه اقتصاد و مدیریت وین تدریس میکرد و پایان نامه ی دکتری خود را با موضوع «نوآوری باز» نوشته است. او همراه با همکاران خود، اولین انکوباتور استارت آپی را با همکاری چند دانشگاه مختلف در اتریش به نام “WU Garage” تاسیس کرد. پس از جلسات بازخورد متعدد و رویارویی با اشتباهات یکسان شرکت ها و استارت آپ ها، ایده What A Venture متولد شد: ایجاد یک فرایند ساختاریافته برای پیشگیری سیستماتیک از مرتکب شدن اشتباهات مشابه. این فرایند تیم های نوآوری سازمان ها و استارت آپ ها را از ایده اولیه تا رسیدن به مرحله آمادگی سرمایهگذاری (Investment readiness) هدایت میکند.

  • پشتیبانی از بیش از ۲۰۰۰ استارت آپ در سراسر دنیا
  • ایجاد بیش از ۳۰ برنامهی شتابدهی سازمانی
  • هدایت بیش از ۲۵۰ تیم نوآوری شرکتی
  • بیش از ۷ سال سابقه در مدریت نوآوری و کارآفرینی

Idea Connection

شرکت کانادایی Idea Connection که از شرکت های پیشرو و مطرح جهان در حوزه نوآوری باز می باشد، به شرکتهای کوچک، متوسط و بزرگ اجازه دسترسی به تیم های متشکل از نخبگان، مهندسین و نوآورانی را میدهد که استعداد و نبوغ خود را وقف ایجاد راهکار های نوآورانه و کاربردی برای چالش های فناورانه شرکت ها میکنند. این شرکت دارای یک شبکه منحصر بفرد از متخصصین حوزه های مختلف با بیش از ۱۵۰۰۰ عضو از کشورهای مختلف دنیا می باشد.
با توجه به این رویکرد، Idea Connection از سال ۲۰۰۷ توانسته ارائه کننده راه کار هایی موفق برای چالش های سازمان های بین المللی در عرصه های مختلف مانند علوم غذایی، شیمی، مهندسی، زیست شناسی، کشاورزی، فناوری اطلاعات و بسیاری دیگر از حوزه ها باشد. با ترکیب دیدگاه های متنوع و تخصصی، Idea Connection راهکار ها و دیدگاه هایی را به مشتریان خود ارائه میدهد که معمولا با کارکردن افراد به تنهایی قابل دستیابی نیستند.
Idea Connection تنها چالش هایی از مشتریان را می پذیرد که باورداشته باشد می تواند آن ها را حل کند. تمرکز ما بر روی موفقیت پربار است.

برخی از مشتریان ما در ایران

کارانوبین چطور می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

 

با ما تماس بگیرید